16.08.2021
Кафедра геодезії, картографії і кадастру обговорила проблеми сексизму, гендеру та навчання інвалідівЧитати повністю

16 cерпня 2021 року на кафедрі геодезії, картографії і кадастру відбулася зустріч викладачів і студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», присвячена проблемам протидії сексизму та гендерній нерівності в освіті, а також забезпечення комфортного навчання громадян з інвалідністю.

07.08.2021
Виробнича практика студентів-геодезистів старших курсів бакалаврату та магістратуриЧитати повністю

Літо для студентів-геодезистів старших курсів бакалаврату та магістратури – це не лише час відпочинку, але також і пора, коли вони проходять виробничу практику. Традиційно виробнича практика студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва відбувається на провідних геодезичних і землевпорядних підприємствах міста Умань і всього Центральноукраїнського регіону.

26.07.2021
НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ-ГЕОДЕЗИСТІВЧитати повністю

НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ-ГЕОДЕЗИСТІВ

Проведення літньої навчальної практити на кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС.

З Днем архітектури України!Читати повністю

З Днем архітектури України!

Всіх викладачів будівельно-архітектурних дисциплін, фахівців архітектурного профілю та студентів архітектурно-будівельних спеціальностей сердечно вітаємо з Днем архітектури України!

11.06.2021
Участь в 37-ій конференції Міжнародної асоціації управління діловою інформацією (International Business Information Management Association)Читати повністю

30-31 травня 2021 року доценти кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва Петро Боровик і Володимир Кирилюк, спільно з колегами з інших кафедр університету – доцентами Сергієм Колотухою, Миколою Коротєєвим і Оксаною Крочак, в дистанційному форматі взяли участь у 37-ій конференції Міжнародної асоціації управління діловою інформацією (International Business Information Management Association (IBIMA), проведеній у м. Кордова, Іспанія.