+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню

Новини

25.04.2019
Майстер-клас з писанкарстваЧитати повністю

Майстер-клас з писанкарства

Напередодні Великодніх свят, відповідно до плану заходів, присвячених 175-річю Уманського національного університету садівництва, студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» та інших спеціальностей факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва брали участь у майстер-класі з писанкарства.

Читати повністю

24.04.2019
Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції на кафедрі геодезії, картографії і кадаструЧитати повністю

Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції на кафедрі геодезії, картографії і кадастру

У рамках проведення Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 175-річчю Уманського національного університету садівництва, на кафедрі геодезії, картографії і кадастру факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС відбулося секційне засідання, на якому було заслухано наукові доповіді студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Читати повністю

24.04.2019
Участь в олімпіаді з геодезіїЧитати повністю

Участь в олімпіаді з геодезії

Хоч студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва на Олімпіаді з геодезії і не посіли призового місця, поступившись командам з університетів із давніми геодезично-землевпорядними традиціями, але своєю участю у Всеукраїнській олімпіаді набули неоціненного досвіду.

Читати повністю

23.04.2019
Вітаємо з Днем народження!Читати повністю

Вітаємо з Днем народження!

Колектив кафедри геодезії, картографії і кадастру щиро вітає Удовенко Ірину Олександрівну з Днем народження!

Читати повністю

20.04.2019
Майбутнє - за геодезистами!Читати повністю

Майбутнє - за геодезистами!

Уманський національний університет садівництва. що є державним закладом вищої освіти із 175-річною історією, факультет лісового і садово-паркового господарства та кафедра геодезії, картографії і кадастру чекають на вас. Оберіть наш університет, успішно навчайтесь та станьте з часом молодшими бакалаврами, бакалаврами і магістрами зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», і ви не пожалкуєте!

Читати повністю

19.04.2019
День відкритих дверей  на кафедрі геодезії, картографії і кадастру продовжуєтьсяЧитати повністю

День відкритих дверей на кафедрі геодезії, картографії і кадастру продовжується

День відкритих дверей незабаром закінчиться. Поряд з цим, хочемо нагадати майбутнім абітурієнтам та їх батькам, що Уманський національний університет садівництва, факультет лісового і садово-паркового господарства та кафедра геодезії, картографії і кадастру чекають на вас. Оберіть наш університет, успішно навчайтесь та станьте з часом успішними фахівцями зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Читати повністю