15.11.2021
Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція молодих учених «Традиції та інновації в геодезії та землеустрої: погляд молодих»Читати повністю

12 листопада 2021 року на кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС проведено Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію молодих учених «Традиції та інновації в геодезії та землеустрої: погляд молодих».

13.11.2021
Участь в онлайн-тренінґуЧитати повністю

Участь в онлайн-тренінґу

Наукові та життєві інтереси викладачів кафедри геодезії, картографії і кадастру не обмежуються вузькопрофесійною тематикою. Черговим доказом тому є участь старшого викладача Сергія Кононенка в онлайн-тренінґу «Започаткування власного бізнесу» в рамках проєкту «Соціально-економічна підтримка реінтеґрації ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей».

13.11.2021
Столипінська аграрна реформаЧитати повністю

Столипінська аграрна реформа

Столипінська аграрна реформа – низка законодавчих актів, прийнятих з метою перерозподілу селянської землі в Російській імперії та задля підвищення продуктивності сільськогосподарського виробництва.

Нагородження викладачів кафедри геодезії, картографії і кадаструЧитати повністю

Нагородження викладачів кафедри геодезії, картографії і кадастру

2 листопада 2021 року відбулося чергове засідання Вченої ради факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва. На засіданні, окрім планових питань порядку денного, було нагороджено почесними грамотами Уманської міської ради науково-педагогічних працівників факультету, зокрема доцента Ірину Удовенко, професора Юрія Кисельова та старшого викладача Сергія Кононенка.

30.10.2021
Дослідження Ф.К. Горб-Ромашкевича  та його значення для подальшого розвитку земельнокадастрової наукиЧитати повністю

Дослідження Ф.К. Горб-Ромашкевича та його значення для подальшого розвитку земельнокадастрової науки

В 1882 р. Феодосій Косьмич Горб-Ромашкевич опублікував першу частину своєї фундаментальної праці у сфері земельної оцінки та оподаткування – «Поземельний кадастр». Друга частина праці побачила світ в 1900 р.