ВИРОБНИЧИЙ ДОСВІД – ВАЖЛИВА СПРАВАЧитати повністю

ВИРОБНИЧИЙ ДОСВІД – ВАЖЛИВА СПРАВА

На кафедрі геодезії, картографії і кадастру відбулась зустріч студентів першого курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій» із виробничником – інженером землевпорядником ФОП «Глобенко О.В.» Едуардом Тищенком, який у свій час здобув освітній ступінь «Магістра» в Уманському національному університеті садівництва.

ЛЕКЦІЯ ІЗ ВИРОБНИЧНИКОМЧитати повністю

ЛЕКЦІЯ ІЗ ВИРОБНИЧНИКОМ

Виробничник, інженер-землевпорядник ФОП «Глобенко О.В.» Едуард Тищенко провів для студентів 2 курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» лекцію на тему «Топоргафічні карти і плани».

НАБУТТЯ ПРАКТИЧНИХ НАВИЧОК СТУДЕНТАМИЧитати повністю

НАБУТТЯ ПРАКТИЧНИХ НАВИЧОК СТУДЕНТАМИ

Згідно із навчальним планом, студенти першого курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» під час практичного заняття набували практичних навичок вимірювання горизонтальних кутів способом прийомів (півприйомів) та кругових прийомів.

Участь студента у Всеукраїнській науково-практичній конференціїЧитати повністю

Участь студента у Всеукраїнській науково-практичній конференції

21-22 травня 2021 року студент 11 м-зм групи Нагорний Олег, в рамках заходів, приурочених десятиріччю факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС, брав участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Туристичний бренд як чинник формування позитивного іміджу Гайворонської міської територіальної громади», яка була проведена в м. Гайворон Кіровоградської області.