Майбутнє за  геоінформатикою!Читати повністю

Майбутнє за геоінформатикою!

Науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС брали участь у зустрічі з очільниками об’єднаних територіальних громад Уманського району, проведеній 27 квітня 2021 року під керівництвом голови Уманської районної ради Віталія Олійника та голови Уманської райдержадміністрації Ігоря Миклащука.

ВЕСНЯНІ КЛОПОТИЧитати повністю

ВЕСНЯНІ КЛОПОТИ

Навесні, після того, як зійде сніг, добрий господар наводить лад на своєму подвір'ї. Це - у крові у кожного українця: скребти, мести, фарбувати і обрізати... Мета - зробити власне обійстя охайним, чистим, приємним на вигляд, позбутися старого бруду і "промити очки" молодій оксамитовій травиці.

10.04.2021
ОЗЕЛЕНИМО ПЛАНЕТУЧитати повністю

ОЗЕЛЕНИМО ПЛАНЕТУ

10 квітня на території Синицького лісу представники факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва долучилися до всесвітньої акції «Озеленимо планету».

02.04.2021
Всіх фахівців,  яких гордо величають Геодезистами та Картографами, вітаємо з професійним святом!Читати повністю

Всіх фахівців, яких гордо величають Геодезистами та Картографами, вітаємо з професійним святом!

Всіх фахівців, яких гордо величають Геодезистами та Картографами, сердечно вітаємо з Днем геодезії і картографії!