20.10.2021
Ще раз про академічну доброчесністьЧитати повністю

Ще раз про академічну доброчесність

20 жовтня 2021 року в науковій бібліотеці університету відбулась чергова лекція «Говоримо про академічну доброчесність», в рамках «BiblioSchool for Students». Цього разу її для студентів освітніх рівнів Молодший бакалавр та Бакалавр спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» проводили директор наукової бібліотеки Уманського НУС Тетяна Кравченко та провідний бібліотекар Наталія Олійніченко.

20.10.2021
На кафедру геодезії, картографії і кадастру  Уманського НУС завітали дорогі гостіЧитати повністю

На кафедру геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС завітали дорогі гості

Днями кафедру геодезії, картографії і кадастру факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС відвідали дорогі гості – студенти випускового курсу будівельних спеціальностей Тальнівського будівельно-економічного коледжу.

Співпраця з стейкхолдеромЧитати повністю

Співпраця з стейкхолдером

Нещодавно на кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС відбулась лекція з дисципліни «Геодезія», яку для студентів освітніх рівнів Бакалавр і Молодший бакалавр спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» в дистанційному форматі прочитав стейкхолдер – відомий на Черкащині фахівець геодезично-землевпорядного профілю, колишній начальник управління Держкомзему в місті Умань Черкаської області, засновник та перший директор ПП «Геоплан», м. Умань Володимир Кузуб.

ЗНІМАННЯ В ДЕРЖАВНИХ ГЕОДЕЗИЧНИХ МЕРЕЖАХЧитати повністю

ЗНІМАННЯ В ДЕРЖАВНИХ ГЕОДЕЗИЧНИХ МЕРЕЖАХ

Студенти другого курсу спеціальності 193 "Геодезія та землеустрій" освітнього рівня «Бакалавр» опановували роботу в державній геодезичній мережі на станціях нівелювання ІІІ і ІУ класу. Під час знімань вони набули вмінь виконувати спостереження, заповнення журналу знімань, проведення контролю точності вимірювань.