06.12.2021
Участь у ІV з’їзді Громадської спілки «Українське товариство геодезії та картографії»Читати повністю

26 листопада 2021 року НПП кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС – професор Юрій Кисельов і доктор технічних наук Олег Іванчук – узяли участь, як делегати, в роботі ІV З’їзду Громадської спілки «Українське товариство геодезії та картографії», який проводився в містечку Брюховичі, що під Львовом.

Здобутки на шляху до підвищення професіоналізмуЧитати повністю

Здобутки на шляху до підвищення професіоналізму

Днями доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС Ірина Удовенко брала участь в онлайн-форматі в освітньому курсі вебінарів організованих за сприяння науково-навчального центру компанії «Наукові публікації».

28.11.2021
Чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри геодезії, картографії і кадастру в онлайн-форматіЧитати повністю

24 листопада 2021 р. відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри геодезії, картографії і кадастру на тему «Точне землеробство на основі GNSS – технологій» (в форматі онлайн) за участю студентів усіх освітніх рівнів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Участь в Міжнародній конференції в місті Тель-АвівЧитати повністю

Участь в Міжнародній конференції в місті Тель-Авів

26 листопада 2021 року студентка 41-зм групи Анастасія Почеренюк та студент 21-кзм групи Віктор Поданежко в дистанційному форматі брали участь у IІ Міжнародній науково-теоретичній конференції «Formation of innovative potential of world science», яка відбулась в місті Тель-Авів, Держа́ва Ізра́їль.

ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ ГЕОДЕЗИЧНО-ЗЕМЛЕВПОРЯДНОЇ ОСВІТИЧитати повністю

ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ ГЕОДЕЗИЧНО-ЗЕМЛЕВПОРЯДНОЇ ОСВІТИ

На кафедрі геодезії, картографії і кадастру пройшов семінар на тему «Історія та сьогодення геодезично-землевпорядної освіти в Центральноукраїнському реґіоні».