14.02.2022
Участь у Міжнародному  молодіжному екологічному конгресі в Львівській політехніціЧитати повністю

Участь у Міжнародному молодіжному екологічному конгресі в Львівській політехніці

10-11 лютого 2022 року студентка 41-зм групи спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» бакалаврату факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС Мар‘яна Мосіна в дистанційному форматі брала участь у Vll Міжнародному молодіжному конгресі «Сталий розвиток: Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування», який відбувся в Національному університеті «Львівська політехніка».

08.01.2022
Привітання із днем народженняЧитати повністю

Привітання із днем народження

Кафедра геодезії, картографії і кадастру та студенти спеціальності 193 "Геодезія та землеустрій" Уманського НУС щиро вітають доцента кафедри, відмінника освіти і науки ІІІ ступеня, члена-кореспондента Міжнародної академії екології і безпеки життєдіяльності Михайла Васильовича Шемякіна із днем народження!

05.01.2022
Моніторинг оцінювання задоволеності роботодавців якістю отриманої освіти здобувачами вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» Читати повністю

Моніторинг проводився для виявлення недоліків та перспектив реалізації освітнього процесу за ОП «Геодезія та землеустрій» спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій». Такий підхід дає можливість встановити вимоги, роботодавців до знань, вмінь та навичок у здобувачів вищої освіти та шляхи співпраці з університетом з метою покращення якості освітнього процесу.

04.01.2022
Вихід на міжнародний рівеньЧитати повністю

Вихід на міжнародний рівень

Студентка І курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», що навчається за ОР «Молодший бакалавр», Єлизавета Андрійчук узяла участь у роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасна наука: інновації та перспективи», що проводилася у грудні 2021 року в онлайн-форматі у Стокгольмі (Королівство Швеція). В ході конференції студентка Уманського НУС представила доповідь на тему «Академік Степан Рудницький – фундатор української національної картографії».

04.01.2022
Публікації майбутніх молодших бакалаврівЧитати повністю

Публікації майбутніх молодших бакалаврів

Наприкінці 2021 року побачив світ збірник наукових праць Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції молодих учених «Традиції та інновації в геодезії та землеустрої: погляд молодих», проведеної на базі кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС. Характерною особливістю цієї конференції стало те, що активну участь у ній, крім аспірантів і магістрантів, брали й наймолодші учасники освітнього процесу в закладі вищої освіти – майбутні молодші бакалаври. Зокрема, авторами тез, написаних під керівництвом досвідчених наукових керівників, викладачів кафедри, стали студенти ІІ курсу Роман Борона, Наталія Головацька, Анастасія Недигало, Михайло Сергєєв, а також першокурсники Олександр Кавун, Дмитро Кальницький, Сергій Кривошея.

30.12.2021
Проведено анкетування студентів, що навчаються за  ОР «Молодший бакалавр» з спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»Читати повністю

Проведено анкетування студентів, що навчаються за ОР «Молодший бакалавр» з спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»

Здобувачі вищої освіти, що навчаються за ОР «Молодший бакалавр» з спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», наприкінці І семестру 2021 року пройшли анкетування, запропоноване відділом моніторингу якості освіти Уманського НУС. Вони відповіли на низку запитань, що виявляють їхнє ставлення до навчання й викладання за освітньою програмою та власну самооцінку в процесі навчання.