15.12.2021
Засідання робочої групи з ОПП «Геодезія та землеустрій»Читати повністю

Засідання робочої групи з ОПП «Геодезія та землеустрій»

Відбулось чергове засідання робочої групи з освітньо-професійної програми «Геодезія та землеустрій» початкового (короткий цикл) рівня вищої освіти (з підготовки здобувачів вищої освіти ОР "Молодший бакалавр") у середовищі Zoom.

15.12.2021
В.В. Докучаєв і значення його досліджень для розвитку науки про бонітування ґрунтів та оцінку земельЧитати повністю

Праці В.В. Докучаєва суттєво вплинули на подальший розвиток землеоцінної та землекадастрової науки, насамперед, в частині бонітування ґрунтів та економічної оцінки земельних ресурсів.

Карл Фрідріх Гаусс та роль його досліджень у розвитку геодезіїЧитати повністю

Карл Фрідріх Гаусс та роль його досліджень у розвитку геодезії

Карл Фрідріх Гаусс - всесвітньовідомий вчений, автор низки публікацій, присвячених, насамперед, методу найменших квадратів, який став основою для розвитку геодезії. Саме тому науковця вважають родоначальником сучасної геодезичної науки.

Вивчення досвіду стейкхолдерів – запорука успіху в майбутньомуЧитати повністю

Вивчення досвіду стейкхолдерів – запорука успіху в майбутньому

Днями фахівці-практики Уманського районного відділу ДП «Черкаський науково-дослідний та проєктний інститут землеустрою» – сертифікований інженер-землевпорядник Анатолій Дацький та інженер-землевпорядник Тетяна Ільченко провели в он-лайн форматі для студентів освітнього рівня «Молодший бакалавр» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» лекційні заняття із дисциплін «Геодезія» та «Основи геодезичних робіт».

СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА НА КАФЕДРІ ГЕОДЕЗІЇЧитати повністю

СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА НА КАФЕДРІ ГЕОДЕЗІЇ

3 грудня 2021 року на кафедрі геодезії, картографії і кадастру проведено І етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». Участь у цьому інтелектуальному заході взяли 20 найуспішніших студентів спеціальності всіх освітніх рівнів і курсів.