Відбулась Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція молодих учених «Внесок українських і зарубіжних дослідників у розвиток геодезії, картографії, землеустрою»
5 квітня 2023 року на базі кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС відбулась Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція молодих учених «Внесок українських і зарубіжних дослідників у розвиток геодезії, картографії, землеустрою».
Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Теоретичні та прикладні проблеми геодезії, картографії, землеустрою та кадастру в сучасних умовах господарювання»
Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Теоретичні та прикладні проблеми геодезії, картографії, землеустрою та кадастру в сучасних умовах господарювання», 26 квітня 2023 року, Уманський національний університет садівництва
Моніторинг оцінювання якості освітнього процесу здобувачами вищої освіти ОР «Молодший бакалавр» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»
Чергове щорічне опитування здобувачів вищої освіти ОР «Молодший бакалавр» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» було проведено з метою виявлення недоліків та вдосконалення освітнього процесу. Моніторинг задоволеності здобувачів наданням освітніх послуг проводився шляхом анонімного online-анкетування.
Думка студентів, стейкголдерів та викладачів – вельми вагома!
Уже традиційним в Уманському НУС стало проведення анкетування стейкголдерів, зацікавлених в ефективному перебігу навчального процесу, – студентів, викладачів і роботодавців – представників виробництва. Зокрема, участь в анкетуванні взяли здобувачі вищої освіти, що навчаються за ОП зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» за всіма освітніми рівнями, а також стейкголдери та викладачі, які викладають навчальні дисципліни для студентів всіх рівнів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».
Класик вітчизняної геодезії, математики та астрономії
Олексій Миколайович Савич – відомий український математик, геодезист та астроном, автор понад сотні наукових праць а також навчальних посібників з геодезії, астрономії і математики. Наукові праці вченого присвячені дослідженню орбіт комет, планет і їхніх супутників, астрономічній рефракції, барометричному нівелюванню.
ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ НАУКОВЦІВ У СУЧАСНИХ УМОВАХ РОЗВИТКУ ДИСТАНЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ОСВІТИ
Нещодавно доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру Ірина Удовенко стала учасником вебінару для освітян на тему: «Iнтерактивні технології змішаного навчання при підготовці бакалаврів та магістрів в країнах Європейського Союзу та Україні». Захід був організований як форма проведення Міжнародного підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних працівників ЗВО. Організатором міжнародного підвищення кваліфікації (вебінару) був Науково-дослідний Інститут Люблінського науково-технологічного парку та IESF (Міжнародна фундація науковців та освітян).