21.03.2019
Вітаю зі Всесвітнім днем поезії!Читати повністю

Вітаю зі Всесвітнім днем поезії!

Шановні пані і панове, маю нагоду привітати вас зі Всесвітнім днем поезії та побажати поетам легких рим та безмежного натхнення, а всім читачам хорошого настрою, миру, душевного спокою та благополуччя!

Наталка ПолтавкаЧитати повністю

Наталка Полтавка

21 березня студенти та викладачі Уманського національного університету садівництва мали можливість відвідати спектакль «Наталка Полтавка», представлений творчим колективом Черкаського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка в актовій залі університету.

21.03.2019
Геодезичні вишукування та землевпорядні дослідження в умовах Правобережного лісостепу України:  Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція, присвячена 175-річчю Уманського національного університету садівництваЧитати повністю

Геодезичні вишукування та землевпорядні дослідження в умовах Правобережного лісостепу України: Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція, присвячена 175-річчю Уманського національного університету садівництва

Запрошуємо вчених і провідних фахівців узяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Геодезичні вишукування та землевпорядні дослідження в умовах Правобережного лісостепу України», яка відбудеться 17 квітня 2019 року

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА В ШКОЛАХ  ГАЙВОРОНСЬКОГО РАЙОНУЧитати повністю

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА В ШКОЛАХ ГАЙВОРОНСЬКОГО РАЙОНУ

14 березня 2019 року доценти кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва Михайло Шемякін і Володимир Кирилюк провели профорієнтаційну роботу у школах Гайворонського району Кіровоградської області.

17.03.2019
ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА НА КАТЕРИНОПІЛЬЩИНІЧитати повністю

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА НА КАТЕРИНОПІЛЬЩИНІ

15 березня завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру Юрій Кисельов та доцент Петро Боровик здійснили профорієнтаційну поїздку по школах Катеринопільського району Черкаської області.

16.03.2019
Пісні, народжені в АТОЧитати повністю

Пісні, народжені в АТО

У п’ятницю 15 березня в cтінах університету було проведено зустріч із бійцями АТО, присвячену Дню українського добровольця та 175-річчю заснування Уманського національного університету садівництва.