15.02.2023
Участь у VI Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Modern ways of solving the problems of science in the world» в місті Варшава, Республіка ПольщаЧитати повністю

З 13 по 15 лютого 2023 року доценти кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС Михайло Шемякін та Петро Боровик в дистанційному форматі брали участь у VI Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «Modern ways of solving the problems of science in the world», яка відбулася в місті Варшава, Республіка Польща.

Знання – сила!Читати повністю

Знання – сила!

3 лютого 2023 року завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру Юрій Кисельов, доценти цієї ж кафедри Петро Боровик, Михайло Шемякін, Ірина Удовенко та викладач Наталя Прокопенко взяли участь у круглому столі на тему «Інновації в агросекторі та розвиток громад: зв’язок та спільні завдання», організованому компанією “Culver Aviation” спільно із USAID, Всеукраїнською аграрною радою та Уманським НУС.

Черговий захист кваліфікаційних робіт  магістрів-геодезистівЧитати повністю

Черговий захист кваліфікаційних робіт магістрів-геодезистів

У середині грудня 2022 року на кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС проведено захист дипломних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» за ОР «Магістр» денної та заочної форм навчання. Головою екзаменаційної комісії було призначено професора кафедри екології та безпеки життєдіяльності, доктора географічних наук, професора Сергія Сонька, членами комісії – декана факультету лісового і садово-паркового господарства, доктора сільськогосподарських наук, професора Валентина Поліщука та професорів кафедри геодезії, картографії і кадастру Юрія Кисельова й Романа Рудого.

Академічна доброчесність: студентcька  позиціяЧитати повністю

Академічна доброчесність: студентcька позиція

Академічна доброчесність – це комплекс етичних принципів та визначених законодавством правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової діяльності з метою забезпечення високого рівня довіри до результатів навчання або наукових досягнень.

Петро Черняга – український вчений-геодезист,  відомий в світі Читати повністю

Петро Черняга – український вчений-геодезист, відомий в світі

Одним із знаних в цілому світі вітчизняних вчених, що присвятили свої праці проблемам геодезії та землевпорядкування є Петро Гервазійович Черняга. Це доктор технічних наук, професор, Академік Академії будівництва України та Академії наук вищої освіти України, заслужений працівник освіти України, почесний землевпорядник України.

21.11.2022
Виховні години на кафедрі геодезії, картографії і кадастру, присвячені Дню Гідності і СвободиЧитати повністю

21 листопада 2022 р. викладачами кафедри геодезії картографії і кадастру Уманського НУС для студентів кураторських груп спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» були проведені виховні години, присвячені Дню Гідності і Свободи.