02.06.2022
Щиро та сердечно вітаємо Юрія Олександровича Кисельова з Днем народження!Читати повністю

Щиро та сердечно вітаємо Юрія Олександровича Кисельова з Днем народження!

Щиро та сердечно вітаємо доктора географічних наук, професора Юрія Олександровича Кисельова з Днем народження!

01.06.2022
Видатний  картограф Володимир Кубійович  Читати повністю

Видатний картограф Володимир Кубійович

Професор Володимир Михайлович Кубійович (1900 – 1985) – видатний український учений-географ і картограф, головний редактор унікальної багатотомної виданої за кордоном «Енциклопедії українознавства», громадський діяч, голова Українського Центрального комітету під час Другої світової війни.

01.06.2022
Щиро та сердечно вітаємо  Романа Михайловича Рудого з Днем народження!Читати повністю

Щиро та сердечно вітаємо Романа Михайловича Рудого з Днем народження!

Щиро та сердечно вітаємо доктора технічних наук, професора Романа Михайловича Рудого з Днем народження!

Наукові пошуки студентів-геодезистівЧитати повністю

Наукові пошуки студентів-геодезистів

31 травня 2022 року на кафедрі геодезії, картографії і кадастру в рамках загальноуніверситетської студентської науково-практичної конференції, присвяченої 130-річчю від дня народження видатного вченого-аґрарія професора І. М. Єремєєва, проведено засідання секції геодезії, картографії, землеустрою та кадастру.

27.05.2022
Участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Подолання екологічних ризиків та загроз для довкілля в умовах надзвичайних ситуацій-2022»Читати повністю

26-27 травня 2022 року студент 21мб-зм групи спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» початкового рівня вищої освіти (Молодший бакалавр) факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС Роман Борона в дистанційному форматі брав участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Подолання екологічних ризиків та загроз для довкілля в умовах надзвичайних ситуацій-2022», яка відбулась на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та Національного університету «Львівська політехніка».

23.05.2022
Андрій Данилович Моторний – фундатор сучасної   вітчизняної геодезичної наукової школиЧитати повністю

Андрій Данилович Моторний – фундатор сучасної вітчизняної геодезичної наукової школи

Без перебільшення, фундатором сучасної вітчизняної геодезичної наукової школи є Андрій Данилович Моторний.