08.05.2022
Професор Юрій Кисельов доповів на міжкафедральному вебінаріЧитати повністю

Професор Юрій Кисельов доповів на міжкафедральному вебінарі

5 травня 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС в черговий раз були учасниками чергового онлайн-вебінару, присвяченого особливостям функціонування аграрної, економічної, управлінської і технічної сфер в умовах війни в Україні та в повоєнний період. Цього разу одним із доповідачів був доктор географічних наук, професор кафедри геодезії, картографії і кадастру Юрій Кисельов, який представив широкому загалу доповідь на тему: «Географічні аспекти російсько-української війни».

29.04.2022
Участь викладачів кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС у вебінарі від провідних науковців університетуЧитати повністю

28 квітня 2022 року в Уманському НУС було проведено вебінар, присвячений сучасним політичним подіям та їх впливу на розвиток суспільства і продовольчу безпеку держави. Зокрема, з доповіддю на тему: «Екзистенційний вибір України ХХІ століття: нескореність вільних духом» виступив доктор філософських наук, професор, професор кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін Павло Ямчук. Крім того, доповідь на тему: «Продовольча безпека України в умовах російсько-українського конфлікту» представив на розгляд наукового загалу доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки Руслан Мудрак. Активними учасниками вебінару були науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС.

27.04.2022
Підвищення рівня професіоналізму науково-педагогічного потенціалу кафедри геодезії, картографії і кадаструЧитати повністю

Нещодавно доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру Ірина Удовенко взяла участь у курсі вебінарів організований на платформі Webex

25.04.2022
Запрошуємо вчених і провідних фахівців узяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Традиційні та інноваційні напрямки досліджень у геодезії, землеустрої та кадастрі»Читати повністю

Запрошуємо вчених і провідних фахівців узяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Традиційні та інноваційні напрямки досліджень у геодезії, землеустрої та кадастрі», яку буде проведено 27 квітня 2022 року на базі Уманського національного університету садівництва. Мета конференції — висвітлення нових теоретичних і прикладних результатів наукових досліджень у галузях геодезії, фотограмметрії, картографії, землеустрою, кадастру, геоекології, географії, територіального планування.

Не знижуємо професійну активністьЧитати повністю

Не знижуємо професійну активність

25 березня 2022 року в середовищі Zoom проведено науковий семінар кафедри геодезії, картографії і кадастру на тему «Сучасні технології в геодезії, фотограмметрії, землеустрої та кадастрі». Участь у ньому взяли всі НПП кафедри та магістрантка І курсу Маргарита Мельник.

Продовження традицій академічної мобільностіЧитати повністю

Продовження традицій академічної мобільності

21 лютого 2022 року для студентів І курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» (молодших бакалаврів групи 11мб-зм) в рамках програми академічної мобільності проведено гостьову лекцію з дисципліни «Геологія і геоморфологія», яку прочитав доцент кафедри загальної та реґіональної географії Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, кандидат географічних наук, доцент Анатолій Корнус.