07.11.2022
Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція  «Здобутки молодих учених у геодезії та землеустрої»Читати повністю

Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Здобутки молодих учених у геодезії та землеустрої»

Запрошуємо науковців, викладачів, здобувачів вищої освіти й фахівців-практиків узяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Здобутки молодих учених у геодезії та землеустрої», яку буде проведено 11 листопада 2022 року на базі Уманського національного університету садівництва.

04.11.2022
Побачив світ навчальний посібник з Грифом Уманського НУС «Оподаткування землі та нерухомості»Читати повністю

На кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС опубліковано навчальний посібник з Грифом Уманського НУС «Оподаткування землі та нерухомості», присвячений податковим відносинам в геодезії, землеустрої та операціях з нерухомим майном. Видання базується на основі навчальної програми з курсу «Оподаткування землі та нерухомості».

Проблемам геодезично-землевпорядної освіти – належну увагу!Читати повністю

Проблемам геодезично-землевпорядної освіти – належну увагу!

13 жовтня 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру в рамках співпраці Уманського НУС з вітчизняними ЗВО взяли участь у Всеукраїнському круглому столі на тему «Сучасні виклики підготовки фахівців з геодезії та землеустрою», організованому кафедрою землеустрою та кадастру Київського національного університету будівництва та архітектури.

11.10.2022
Майбутні геодезисти та землевпорядники брали участь в онлайн-ярмарку вакансійЧитати повністю

Майбутні геодезисти та землевпорядники брали участь в онлайн-ярмарку вакансій

11 жовтня 2022 року на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС проведено «Ярмарок вакансій» за участю провідних стейкголдерів – роботодавців у сферах лісового та садово-паркового господарства, геодезії та землеустрою. Активну участь у цьому заході взяли студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Участь у Всеукраїнській онлайн-конференції високого рівняЧитати повністю

Участь у Всеукраїнській онлайн-конференції високого рівня

29 вересня - 1 жовтня 2022 року професор кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС Юрій Кисельов, доцент Петро Боровик та доцент Михайло Шемякін в дистанційному форматі брали участь у Всеукраїнській міжгалузевій науково-практичній онлайн-конференції високого рівня «Проблеми цивілізаційної суб’єктності України: місія науки і освіти», яка відбулась на базі Інституту обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України.

23.09.2022
Участь у вебінарі «Розвиток системи внутрішнього забезпечення якості освіти в університеті»Читати повністю

22 вересня 2022 року було проведено вебінар «Розвиток системи внутрішнього забезпечення якості освіти в університеті». До участі у вебінарі долучились науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС.