+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню

Новини

20.04.2019
Майбутнє - за геодезистами!Читати повністю

Майбутнє - за геодезистами!

Уманський національний університет садівництва. що є державним закладом вищої освіти із 175-річною історією, факультет лісового і садово-паркового господарства та кафедра геодезії, картографії і кадастру чекають на вас. Оберіть наш університет, успішно навчайтесь та станьте з часом молодшими бакалаврами, бакалаврами і магістрами зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», і ви не пожалкуєте!

Читати повністю

19.04.2019
День відкритих дверей  на кафедрі геодезії, картографії і кадастру продовжуєтьсяЧитати повністю

День відкритих дверей на кафедрі геодезії, картографії і кадастру продовжується

День відкритих дверей незабаром закінчиться. Поряд з цим, хочемо нагадати майбутнім абітурієнтам та їх батькам, що Уманський національний університет садівництва, факультет лісового і садово-паркового господарства та кафедра геодезії, картографії і кадастру чекають на вас. Оберіть наш університет, успішно навчайтесь та станьте з часом успішними фахівцями зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Читати повністю

18.04.2019
День відкритих дверей на кафедрі геодезії, картографії і кадаструЧитати повністю

День відкритих дверей на кафедрі геодезії, картографії і кадастру

Науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва та студенти-геодезисти активно долучилися до профорієнтаційних заходів факультету лісового і садово-паркового господарства, пов’язаних з Днем відкритих дверей.

Читати повністю

17.04.2019
Виховна година на кафедрі геодезії, картографії і кадаструЧитати повністю

Виховна година на кафедрі геодезії, картографії і кадастру

Виховна година на тему: "Огляд сучасних теорій стосовно виникнення Сонячної системи".

Читати повністю

16.04.2019
ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З ГЕОДЕЗІЇЧитати повністю

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З ГЕОДЕЗІЇ

Студенти першого курсу факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва, що навчаються за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій», згідно з навчальним планом продовжують успішно освоювати царину геодезії.

Читати повністю

11.04.2019
Вітаємо Олесю Грибок!Читати повністю

Вітаємо Олесю Грибок!

Щиро вітаємо команду Уманського національного університету садівництва та особисто Олесю Грибок із заслуженою перемогою! Бажаємо як команді, так і Олесі подальших успіхів і перемог!

Читати повністю