Щиро та сердечно вітаємо з Днем народження професора КИСЕЛЬОВА Юрія Олександровича!
Щиро та сердечно вітаємо з Днем народження завідувача кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва, професора КИСЕЛЬОВА Юрія Олександровича!
Побачив світ збірник матеріалів міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Пріоритетні напрямки наукових та прикладних досліджень у геодезії та землеустрої»
Опубліковано збірник матеріалів міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Пріоритетні напрямки наукових та прикладних досліджень у геодезії та землеустрої», яка відбулась на базі кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва 18-19 квітня 2024 року.
Участь у сьомій Міжнародній конференції молодих учених «Харківський природничий форум»
Нещодавно студентка 41-зм групи спеціальності 193 Геодезія та землеустрій бакалаврату факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС Сніжанна ОЛІЙНИК в дистанційному форматі брала участь у сьомій Міжнародній конференції молодих учених «Харківський природничий форум», яка відбулася на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. СКОВОРОДИ.
25 квітня 2024 року активну участь у заходах із нагоди Днів науки, які щорічно проводить Уманський національний університет садівництва, взяли викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру та студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».
На кафедрі геодезії, картографії і кадастру проведено секційне засідання, в ході якого студенти представили наукові доповіді з актуальних проблем досліджень у геодезії та землеустрої.
24 квітня 2024 року викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру взяли участь у загальноуніверситетському вебінарі, організованому відділом моніторингу якості освіти Уманського НУС з метою сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників. Ведучою вебінару була завідувач вищезгаданого відділу Ніна ПІТЕЛЬ.
ВИДАТНОМУ ПРИРОДОДОСЛІДНИКУ Й ФІЛОСОФУ – 300 РОКІВ
22 квітня 2024 року культурне людство відзначає 300-річчя видатного німецького філософа й природодослідника-землезнавця Іммануїла Канта (1724 – 1804), який, без перебільшення, поставив на нові рейки європейську наукову та філософську думку. І. Кант був основоположником класичної німецької філософії, творцем гіпотези про походження Всесвіту, що не втратила значення до нашого часу, а також автором класифікації наук, значною мірою актуальної дотепер.