06.03.2020
ПЛАНОВА ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА ПРЕДСТАВНИКІВ УМАНСЬКОГО НУС З ВИПУСКНИКАМИ КОЛЕДЖІВ ЧЕРКАЩИНИЧитати повністю

03.03.2020
Права людини – не нудний підручник!Читати повністю

Права людини – не нудний підручник!

3 березня 2020 р. на кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС проведена виховна година для студентів-геодезистів на тему «Права людини – не нудний підручник!». Захід присвячений питанням відповідальності всього суспільства за людей з особливими потребами, дотримання їх прав і забезпечення їх якісними освітніми послугами, нарівні з іншими студентами, а також про необхідність недопущення будь-якої дискримінації інших осіб в освітньому процесі (на відповідальність всього суспільства за людей з особливими потребами, дотримання їх прав і забезпечення їх якісними освітніми послугами, нарівні з іншими студентами, а також на необхідність недопущення сексуальних домагань, будь-якої дискримінації інших осіб та проявів корупції в освітньому процесi).