01.04.2023
Класик вітчизняної геодезії, математики та астрономіїЧитати повністю

Класик вітчизняної геодезії, математики та астрономії

Олексій Миколайович Савич – відомий український математик, геодезист та астроном, автор понад сотні наукових праць а також навчальних посібників з геодезії, астрономії і математики. Наукові праці вченого присвячені дослідженню орбіт комет, планет і їхніх супутників, астрономічній рефракції, барометричному нівелюванню.

22.03.2023
ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ НАУКОВЦІВ У СУЧАСНИХ УМОВАХ РОЗВИТКУ ДИСТАНЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ОСВІТИЧитати повністю

Нещодавно доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру Ірина Удовенко стала учасником вебінару для освітян на тему: «Iнтерактивні технології змішаного навчання при підготовці бакалаврів та магістрів в країнах Європейського Союзу та Україні». Захід був організований як форма проведення Міжнародного підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних працівників ЗВО. Організатором міжнародного підвищення кваліфікації (вебінару) був Науково-дослідний Інститут Люблінського науково-технологічного парку та IESF (Міжнародна фундація науковців та освітян).

20.03.2023
Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція молодих учених «Внесок українських і зарубіжних дослідників у розвиток геодезії, картографії, землеустрою»  (Умань, 5 квітня 2023 року)Читати повністю

Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція молодих учених «Внесок українських і зарубіжних дослідників у розвиток геодезії, картографії, землеустрою» (Умань, 5 квітня 2023 року)

Запрошуємо викладачів, здобувачів вищої освіти й фахівців-практиків узяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції молодих учених «Внесок українських і зарубіжних дослідників у розвиток геодезії, картографії, землеустрою», яку буде проведено 5 квітня 2023 року на базі Уманського національного університету садівництва.

05.03.2023
Впевнений погляд у майбутнєЧитати повністю

Впевнений погляд у майбутнє

Доценти Ірина Удовенко та Михайло Шемякін 2 березня 2023 р. з профорієнтаційною метою відвідали Тальнівський будівельно-економічний коледж, зустрівшись при цьому із студентами випускного курсу спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія».

Впевнений поступ геодезистів Уманського НУСЧитати повністю

Впевнений поступ геодезистів Уманського НУС

27 лютого 2023 року у змішаному форматі було проведено засідання кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС. Оскільки через відпустки викладачі понад місяць не збиралися разом, до цього часу накопичилося чимало важливих і нагальних питань для спільного обговорення.

Майбутні абітурієнти сьогоденняЧитати повністю

Майбутні абітурієнти сьогодення

У ході запланованих заходів профрієнтаційного спрямування, викладачами кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС 24.02.2023 р. було проведено ознайомлювальну бесіду з випускниками ВСП «Агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва» з представленням інформації щодо вступу в Уманський НУС, зокрема за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій».