13.04.2023
Участь у вебінарі «Збереження психічного здоров’я в умовах воєнного часу»Читати повністю

Участь у вебінарі «Збереження психічного здоров’я в умовах воєнного часу»

В рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників Уманського НУС, 13 квітня 2023 року в онлайн-форматі було проведено вебінар «Збереження психічного здоров’я в умовах воєнного часу». Спікером вебінару виступила практичний психолог університету, психолог-консультант вищої категорії Валентина Мазуренко. До участі у вебінарі долучились науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру та студенти освітніх рівнів молодший бакалавр і бакалавр спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» Уманського НУС.

13.04.2023
Участь в університетській акціїЧитати повністю

Участь в університетській акції

Напередодні світлого свята Христового Воскресіння – Великодня – співробітники кафедри геодезії, картографії і кадастру разом зі студентами, що перебувають у місті, долучилися до загальноуніверситетської акції з прибирання території закладу вищої освіти.

05.04.2023
Відбулась Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція молодих учених «Внесок українських і зарубіжних дослідників у розвиток геодезії, картографії, землеустрою»Читати повністю

5 квітня 2023 року на базі кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС відбулась Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція молодих учених «Внесок українських і зарубіжних дослідників у розвиток геодезії, картографії, землеустрою».

05.04.2023
Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Теоретичні та прикладні проблеми геодезії, картографії, землеустрою та кадастру в сучасних умовах господарювання»Читати повністю

Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Теоретичні та прикладні проблеми геодезії, картографії, землеустрою та кадастру в сучасних умовах господарювання», 26 квітня 2023 року, Уманський національний університет садівництва

04.04.2023
Моніторинг оцінювання якості освітнього процесу здобувачами вищої освіти ОР «Молодший бакалавр» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» Читати повністю

Чергове щорічне опитування здобувачів вищої освіти ОР «Молодший бакалавр» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» було проведено з метою виявлення недоліків та вдосконалення освітнього процесу. Моніторинг задоволеності здобувачів наданням освітніх послуг проводився шляхом анонімного online-анкетування.

02.04.2023
Думка студентів, стейкголдерів та викладачів – вельми вагома!Читати повністю

Думка студентів, стейкголдерів та викладачів – вельми вагома!

Уже традиційним в Уманському НУС стало проведення анкетування стейкголдерів, зацікавлених в ефективному перебігу навчального процесу, – студентів, викладачів і роботодавців – представників виробництва. Зокрема, участь в анкетуванні взяли здобувачі вищої освіти, що навчаються за ОП зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» за всіма освітніми рівнями, а також стейкголдери та викладачі, які викладають навчальні дисципліни для студентів всіх рівнів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».