Обмін досвідом – це завжди взаємозбагачення!Читати повністю

Обмін досвідом – це завжди взаємозбагачення!

Нещодавно кафедру геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва відвідали з метою обмінну досвідом в науково-методичній роботі представники Бобринецького коледжу ім. В. Порика на чолі з завідувачкою відділення «Землевпорядкування» Іриною Прокопенко.

08.10.2019
КОНСУЛЬТАЦІЙНА ДОПОМОГА ПОТЕНЦІЙНИМ АБІТУРІЄНТАМ У ВИБОРІ ПРОФЕСІЙ ТА ЗАКЛАДУ ОСВІТИЧитати повністю

На початку жовтня завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру професор Юрій Кисельов та доцент цієї ж кафедри Петро Боровик надавали профорієнтаційні консультації учням випускних класів шкіл Катеринопільського району Черкаської області.