Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція молодих учених «Пріоритетні напрямки наукових та прикладних досліджень у геодезії та землеустрої»
Запрошуємо здобувачів вищої освіти, викладачів й фахівців-практиків узяти участь у Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції молодих учених «Пріоритетні напрямки наукових та прикладних досліджень у геодезії та землеустрої», яка відбудеться 18-19 квітня 2024 року на базі Уманського національного університету садівництва.
У програмі конференції планується робота секцій за такими напрямками:
1. Державна політика у сфері управління земельними ресурсами: сучасний аспект
2. Шляхи становлення сучасних концепції господарювання у сфері геодезії, землеустрою та кадастру
3. Перспективи залучення сучасних технологій геодезично-картографічного забезпечення в умовах ринку земель
4. Проблеми кадастру і оцінки земель України у воєнний період
5. Актуальність екологічних проблем у контексті сталого розвитку світової спільноти
6. Еколого-економічні аспекти становлення ринку земель в сучасних умовах
7. Науки про Землю: проблеми теорії, методології та освіти
28-30 березня 2024 року завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру, доктор географічних наук, професор Юрій КИСЕЛЬОВ узяв участь у заходах Наукового товариства ім. Т. Шевченка, що проводилися у м. Львів.
Наукове товариство ім. Т. Шевченка (НТШ) є однією з найдавніших не лише наукових, а й громадських організацій в Україні загалом, воно засноване ще 1873 року. Членами НТШ в минулі часи були такі світочі української національної ідеї та всесвітньо відомі вчені, як Іван Франко, Михайло Грушевський, Іван Горбачевський, Іван Пулюй, Степан Рудницький, Володимир Кубійович і багато інших. У 1989 році після майже півсторічної заборони за комуністичного режиму НТШ відновило свою діяльність в Україні.
УМАНСЬКИМ ШКОЛЯРАМ – ПРО УМАНСЬКИЙ НУС ТА ПРО ГЕОДЕЗІЮ
Викладачі університету та студенти-землевпорядники ознайомили одинадцятикласників 1-го Уманського ліцею (донедавна – загальноосвітня школа №9) з перспективами навчання в Уманському НУС, на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС та, зокрема, зі змістом роботи геодезиста й землевпорядника, додатковими можливостями, які дає навчання в Уманському НУС, зокрема поєднання роботи й навчання, проведення дозвілля тощо, а також провели анкетування учнів на предмету їхнього ймовірного вибору закладу вищої освіти та спеціальності. Студенти розповіли школярам про різні цікаві моменти життя під час навчання в університеті.
Щороку 21 березня за сприяння Міжнародної федерації геодезистів (FIG), святкують Всесвітній день геодезиста (Global Surveyors' Day). У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових вагомих звершень, цікавих експедицій у приємних компаніях! Щастя, добра, миру, життєвого оптимізму, родинного благополуччя та достатку вам!
13 березня 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру, доценти Ірина УДОВЕНКО та Михайло ШЕМЯКІН здійснили поїздку до славного міста Тальне з профорієнтаційною метою. Цільовою аудиторією агітаторів були майбутні випускники Відокремленого структурного підрозділу "Тальнівський будівельно-економічний фаховий коледж Уманського національного університету садівництва".
ЩЕ РАЗ – ПРО АНТИКОРУПЦІЮ ТА АКАДЕМІЧНУ ДОБРОЧЕСНІСТЬ
Науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру постійно беруть участь в університетських заходах, спрямованих на підвищення рівня педагогічної майстерності. Зокрема, 12 березня 2024 року було проведено онлайн-вебінар на тему «Антикорупція та доброчесність», ведучою якого була уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в Уманському НУС Людмила Машковська.