09.05.2023
Сучасні методи геодезичних знімань  (лекція від стейкголдера для студентів-геодезистів)Читати повністю

Сучасні методи геодезичних знімань (лекція від стейкголдера для студентів-геодезистів)

8 травня 2023 року для студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», що навчаються на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС за ОР «Молодший бакалавр» і «Бакалавр», було організовано гостьову лекцію на тему «Сучасні методи геодезичних знімань», яку провів сертифікований землевпорядник, приватний підприємець, що тривалий час займається геодезично-землевпорядними роботами на Черкащині, Валерій САБАДАШ.

06.05.2023
Геоінформаційні системи – в центрі уваги (гостьова лекція для студентів-геодезистів)Читати повністю

5 травня 2023 року для студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», що навчаються на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС за ОР «Молодший бакалавр», «Бакалавр» і «Магістр», проведено гостьову лекцію на тему «Геоінформаційні технології як спосіб набуття та обробки географічної інформації», яку прочитала старший викладач кафедри загальної та реґіональної географії Сумського державного педагогічного університету імені А. С. МАКАРЕНКА, кандидат педагогічних наук Олена КОРОЛЬ.

05.05.2023
Круглий стіл з обговорення освітніх програм  за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій»Читати повністю

Круглий стіл з обговорення освітніх програм за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій»

5 травня 2023 року завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру, професор Юрій КИСЕЛЬОВ взяв участь в організованому колегами з Кременчуцького національного університету імені Михайла ОСТРОГРАДСЬКОГО круглому столі з обговорення освітніх програм за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій».

04.05.2023
Збірник тез доповідей Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції молодих учених «Внесок українських і зарубіжних дослідників у розвиток геодезії, картографії, землеустрою»Читати повністю

Побачила світ збірка тез доповідей Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції молодих учених «Внесок українських і зарубіжних дослідників у розвиток геодезії, картографії, землеустрою», яка відбулась 5 квітня 2023 року на базі кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС.

01.05.2023
СВІТЛО НАУКИ КРІЗЬ ТЕМРЯВУ ВІЙНИЧитати повністю

СВІТЛО НАУКИ КРІЗЬ ТЕМРЯВУ ВІЙНИ

Навіть у часи залишкової пандемії та війни, які змінили наше життя, науковці кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС не полишили свої намагання провадити наукові пошуки, хоча б і в онлайн форматі. Щоб навіть за таких умов не припинялися традиції академічного пошуку, дослідження, наукового зростання, якими завжди вирізняється наш університет, на базі зазначеної кафедри відбулася Всеукраїнська конференція «Теоретичні та прикладні проблеми геодезії, картографії, землеустрою та кадастру в сучасних умовах господарювання»

МІЖНАРОДНІ ЗВ’ЯЗКИ МІЦНІЮТЬЧитати повністю

МІЖНАРОДНІ ЗВ’ЯЗКИ МІЦНІЮТЬ

27 квітня 2023 року для студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС, які навчаються за ОР «Бакалавр» і «Молодший бакалавр», проведено гостьову лекцію, яку прочитав професор Природничого університету в Любліні, завідувач кафедри інженерії довкілля та геодезії, доктор габілітований Анджей МАЗУР.