+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню

Новини

12.03.2020
Чергова зустріч з потенційними абітурієнтамиЧитати повністю

Чергова зустріч з потенційними абітурієнтами

11 березня 2020 р. завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру професор Юрій Кисельов та доцент цієї ж кафедри Петро Боровик черговий раз надавали профорієнтаційні консультації учням випускних класів шкіл Катеринопільського району Черкаської області.

Читати повністю

06.03.2020
Вимірювання горизонтальних кутів  - невід’ємний навик геодезистаЧитати повністю

Вимірювання горизонтальних кутів - невід’ємний навик геодезиста

Студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», що навчаються на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС опановують премудрості горизонтального знімання. Вимірювання горизонтальних кутів є одним із елементів полігонометричних робіт.

Читати повністю

06.03.2020
ПЛАНОВА ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА ПРЕДСТАВНИКІВ УМАНСЬКОГО НУС З ВИПУСКНИКАМИ КОЛЕДЖІВ ЧЕРКАЩИНИЧитати повністю

ПЛАНОВА ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА ПРЕДСТАВНИКІВ УМАНСЬКОГО НУС З ВИПУСКНИКАМИ КОЛЕДЖІВ ЧЕРКАЩИНИ

ПЛАНОВА ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА ПРЕДСТАВНИКІВ УМАНСЬКОГО НУС З ВИПУСКНИКАМИ КОЛЕДЖІВ ЧЕРКАЩИНИ

Читати повністю

03.03.2020
Права людини – не нудний підручник!Читати повністю

Права людини – не нудний підручник!

3 березня 2020 р. на кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС проведена виховна година для студентів-геодезистів на тему «Права людини – не нудний підручник!». Захід присвячений питанням відповідальності всього суспільства за людей з особливими потребами, дотримання їх прав і забезпечення їх якісними освітніми послугами, нарівні з іншими студентами, а також про необхідність недопущення будь-якої дискримінації інших осіб в освітньому процесі (на відповідальність всього суспільства за людей з особливими потребами, дотримання їх прав і забезпечення їх якісними освітніми послугами, нарівні з іншими студентами, а також на необхідність недопущення сексуальних домагань, будь-якої дискримінації інших осіб та проявів корупції в освітньому процесi).

Читати повністю