ПІЗНАВАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ НА ВИРОБНИЦТВОЧитати повністю

ПІЗНАВАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ НА ВИРОБНИЦТВО

19 жовтня 2023 року завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру Юрій КИСЕЛЬОВ разом зі студентами групи 21мб-зм взяв участь у навчальній екскурсії до м. Гайворон Кіровоградської області, головною метою якої було ознайомлення з гірничодобувним, зокрема маркшейдерським виробництвом, відвідання мігматитового кар’єру.

13.10.2023
Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція молодих учених «Перспективні досягнення молодих науковців у геодезії та землеустрої» (м. Умань, 16 листопада 2023 року)Читати повністю

Запрошуємо молодих викладачів, здобувачів вищої освіти й фахівців-практиків (віком до 35 років) узяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції молодих учених «Перспективні досягнення молодих науковців у геодезії та землеустрої», яку буде проведено 16 листопада 2023 року на базі Уманського національного університету садівництва.

НОВІ ЗДОБУТКИ КАФЕДРИЧитати повністю

НОВІ ЗДОБУТКИ КАФЕДРИ

Уже понад п’ять років на кафедрі геодезії, картографії і кадастру діє навчально-наукова Лабораторія сучасних геодезичних та землевпорядних технологій. За цей час її співробітники під керівництвом кандидата сільськогосподарських наук, доцента Михайла Шемякіна провели чимало досліджень на території міста Умань і околиць, зокрема в Національному дендропарку «Софіївка». Зрозуміло, що сьогодення ставить нові вимоги до точності геодезичних вимірювань, а це спонукає до розробки нових приладів.

ПОДОРОЖ ДО СКАРБНИЦІ ЗНАНЬЧитати повністю

ПОДОРОЖ ДО СКАРБНИЦІ ЗНАНЬ

Студенти груп 11-зм, 11к-зм та 21-зм спеціальності «Геодезія та землеустрій» здійснили екскурсію до бібліотеки Уманського національного університету садівництва, загальний фонд якої нараховує близько 250 тис. томів наукової, навчальної та художньої літератури. Працівники ознайомили студентів зі структурними підрозділами бібліотеки, особливостями їхньої роботи. Студенти завітали до відділу наукової обробки літератури та організації каталогів, інформаційно-бібліографічного відділу, зали каталогів і картотек, читальної зали для періодичних видань, читальної зали та абонементу навчальної літератури сільськогосподарського напрямку, читальної зали та абонементу навчальної літератури економічного напрямку, абонементу наукової літератури, зали інформаційних технологій.

ОПАНОВУЮЧИ ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇЧитати повністю

ОПАНОВУЮЧИ ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

21 вересня 2023 року НПП кафедри геодезії,картографії і кадастру взяли участь у загальноуніверситетському вебінарі на тему «Особливості роботи в системи Moodle», організованому НКЦ «Інститут післядипломної освіти і дорадництва» Уманського НУС.

У ДОБРИХ ТРАДИЦІЯХ КОЛЕКТИВУЧитати повністю

У ДОБРИХ ТРАДИЦІЯХ КОЛЕКТИВУ

Заходи з ушляхетнення території університету, участь у яких систематично беруть викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру та студенти спеціальності «Геодезія та землеустрій», стали вже традиційними і є невід’ємною частиною життя академічного колективу.