+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню

Новини

22.04.2024
ВИДАТНОМУ ПРИРОДОДОСЛІДНИКУ Й ФІЛОСОФУ – 300 РОКІВЧитати повністю

ВИДАТНОМУ ПРИРОДОДОСЛІДНИКУ Й ФІЛОСОФУ – 300 РОКІВ

22 квітня 2024 року культурне людство відзначає 300-річчя видатного німецького філософа й природодослідника-землезнавця Іммануїла Канта (1724 – 1804), який, без перебільшення, поставив на нові рейки європейську наукову та філософську думку. І. Кант був основоположником класичної німецької філософії, творцем гіпотези про походження Всесвіту, що не втратила значення до нашого часу, а також автором класифікації наук, значною мірою актуальної дотепер.

Читати повністю

22.04.2024
ПРОДОВЖЕННЯ ДОБРОЇ ТРАДИЦІЇЧитати повністю

ПРОДОВЖЕННЯ ДОБРОЇ ТРАДИЦІЇ

Зустрічі з роботодавцями вже стали доброю традицією кафедри геодезії, картографії і кадастру, вони істотно сприяють вдалому вибору майбутнього місця роботи студентів після закінчення ними університету. 19 квітня 2024 року проведено зустріч здобувачів вищої освіти зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» зі стейкголдером, директором ФОП «Глобенко О. В.», сертифікованим землевпорядником Олександром ГЛОБЕНКОМ. Це вже не перша зустріч Олександра Васильовича зі студентами-геодезистами Уманського НУС.

Читати повністю

19.04.2024
ЗУСТРІЧ У БОБРИНЕЦЬКОМУ КОЛЕДЖІЧитати повністю

ЗУСТРІЧ У БОБРИНЕЦЬКОМУ КОЛЕДЖІ

17 квітня 2024 року завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру, доктор географічних наук, професор Юрій КИСЕЛЬОВ відвідав Бобринецький коледж, що в Кіровоградській області, де зустрівся зі студентами випускного та передвипускного курсів, які здобувають освітній ступінь фахового молодшого бакалавра зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Читати повністю

11.04.2024
Профорієнтаційна подорож освітніми закладами з Голованівщини на ЗвенигородщинуЧитати повністю

Профорієнтаційна подорож освітніми закладами з Голованівщини на Звенигородщину

11 квітня 2024 року доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру Петро БОРОВИК та викладач цієї ж кафедри Наталя ПРОКОПЕНКО спільно з завідувачем відділу доуніверситетської підготовки Уманського НУС Борисом БОНДАРЕМ відвідали загальноосвітні навчальні заклади Надлацької сільської громади Голованівського району Кіровоградської області, а також Катеринопільської, Мокрокалигірської та Єрківської об’єднаних територіальних громад Звенигородського району Черкаської області з метою проведення профорієнтаційної роботи серед майбутніх випускників.

Читати повністю

05.04.2024
СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ – ДО ПОРЯДКУ!Читати повністю

СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ – ДО ПОРЯДКУ!

Гарна весняна погода й стрімке зростання тепла спонукали співробітників і студентів Уманського національного університету садівництва до чим скорішого наведення належного порядку на території нашого закладу вищої освіти. Не лишилась осторонь загальної справи кафедра геодезії, картографії і кадастру. У четвер 4 квітня завідувач кафедри Юрій КИСЕЛЬОВ, доцент Михайло ШЕМЯКІН, викладач Наталя ПРОКОПЕНКО, старший лаборант Валентина ПОЛІЩУК та студенти академгруп 21-зм та 11к-зм взяли участь у прибиранні території, закріпленої за кафедрою.

Читати повністю

03.04.2024
Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція молодих учених «Пріоритетні напрямки наукових та прикладних досліджень у геодезії та землеустрої»Читати повністю

Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція молодих учених «Пріоритетні напрямки наукових та прикладних досліджень у геодезії та землеустрої»

Запрошуємо здобувачів вищої освіти, викладачів й фахівців-практиків узяти участь у Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції молодих учених «Пріоритетні напрямки наукових та прикладних досліджень у геодезії та землеустрої», яка відбудеться 18-19 квітня 2024 року на базі Уманського національного університету садівництва. У програмі конференції планується робота секцій за такими напрямками: 1. Державна політика у сфері управління земельними ресурсами: сучасний аспект 2. Шляхи становлення сучасних концепції господарювання у сфері геодезії, землеустрою та кадастру 3. Перспективи залучення сучасних технологій геодезично-картографічного забезпечення в умовах ринку земель 4. Проблеми кадастру і оцінки земель України у воєнний період 5. Актуальність екологічних проблем у контексті сталого розвитку світової спільноти 6. Еколого-економічні аспекти становлення ринку земель в сучасних умовах 7. Науки про Землю: проблеми теорії, методології та освіти

Читати повністю