+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню

Майдан-Донбас - історія майбутнього

С. Кононенко співає свою пісню

У Києві 23 травня, в Національному музеї Т. Г. Шевченка відбулась презентація фотоальбому «Майдан-Донбас – історія майбутнього» французького фотохудожника з українським корінням, Юрія Білака і його дружини Ґабі.

Фотоальбом вартістю близько 600$ видано в Україні. Альбом дуже дорогий і дуже якісний. Як з технічної, поліграфічної, так і з художньої точки зору. Його планують реалізувати за кордоном, а кошти від реалізації підуть на навчання дітей-сиріт що залишила після себе війна-АТО. Альбом складається із більше як півтисячі фотографій, що розміщені у вигляді двох окремих, але нерозривно пов'язаних між собою книжок: "Майдан" і "Донбас".

В альбом «Майдан» ввійшли моменти гарячих подій на майдані, що стали вже сторінкою історії України. Альбом «Донбас» присвячений воїнам, які сьогодні захищають країну від російського агресора. Багаточисельні фотографії бійців, медиків, волонтерів створюють загальний художній образ Патріота-Захисника Вітчизни.
Участь у торжестві взяли: Міністр Культури України Євген Нищук, представники французького посольства, Посол Канади в Україні, представники громадських, волонтерських організацій, Міноборони, бійці і ветерани АТО.

Серед запрошених був і старший викладач кафедри геодезії, картографії та кадастру С. І. Кононенко. Його фотографії, зроблені Ю. Білаком на фронті навесні 2015 р. теж увійшли у альбом. 

 

Останні новини

Профорієнтаційна подорож освітніми закладами з Голованівщини на ЗвенигородщинуЧитати повністю

Профорієнтаційна подорож освітніми закладами з Голованівщини на Звенигородщину

11 квітня 2024 року доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру Петро БОРОВИК та викладач цієї ж кафедри Наталя ПРОКОПЕНКО спільно з завідувачем відділу доуніверситетської підготовки Уманського НУС Борисом БОНДАРЕМ відвідали загальноосвітні навчальні заклади Надлацької сільської громади Голованівського району Кіровоградської області, а також Катеринопільської, Мокрокалигірської та Єрківської об’єднаних територіальних громад Звенигородського району Черкаської області з метою проведення профорієнтаційної роботи серед майбутніх випускників.

Читати повністю

СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ – ДО ПОРЯДКУ!Читати повністю

СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ – ДО ПОРЯДКУ!

Гарна весняна погода й стрімке зростання тепла спонукали співробітників і студентів Уманського національного університету садівництва до чим скорішого наведення належного порядку на території нашого закладу вищої освіти. Не лишилась осторонь загальної справи кафедра геодезії, картографії і кадастру. У четвер 4 квітня завідувач кафедри Юрій КИСЕЛЬОВ, доцент Михайло ШЕМЯКІН, викладач Наталя ПРОКОПЕНКО, старший лаборант Валентина ПОЛІЩУК та студенти академгруп 21-зм та 11к-зм взяли участь у прибиранні території, закріпленої за кафедрою.

Читати повністю

Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція молодих учених «Пріоритетні напрямки наукових та прикладних досліджень у геодезії та землеустрої»Читати повністю

Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція молодих учених «Пріоритетні напрямки наукових та прикладних досліджень у геодезії та землеустрої»

Запрошуємо здобувачів вищої освіти, викладачів й фахівців-практиків узяти участь у Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції молодих учених «Пріоритетні напрямки наукових та прикладних досліджень у геодезії та землеустрої», яка відбудеться 18-19 квітня 2024 року на базі Уманського національного університету садівництва. У програмі конференції планується робота секцій за такими напрямками: 1. Державна політика у сфері управління земельними ресурсами: сучасний аспект 2. Шляхи становлення сучасних концепції господарювання у сфері геодезії, землеустрою та кадастру 3. Перспективи залучення сучасних технологій геодезично-картографічного забезпечення в умовах ринку земель 4. Проблеми кадастру і оцінки земель України у воєнний період 5. Актуальність екологічних проблем у контексті сталого розвитку світової спільноти 6. Еколого-економічні аспекти становлення ринку земель в сучасних умовах 7. Науки про Землю: проблеми теорії, методології та освіти

Читати повністю

СЕРЕД НАУКОВЦІВ-ШЕВЧЕНКІВЦІВЧитати повністю

СЕРЕД НАУКОВЦІВ-ШЕВЧЕНКІВЦІВ

28-30 березня 2024 року завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру, доктор географічних наук, професор Юрій КИСЕЛЬОВ узяв участь у заходах Наукового товариства ім. Т. Шевченка, що проводилися у м. Львів. Наукове товариство ім. Т. Шевченка (НТШ) є однією з найдавніших не лише наукових, а й громадських організацій в Україні загалом, воно засноване ще 1873 року. Членами НТШ в минулі часи були такі світочі української національної ідеї та всесвітньо відомі вчені, як Іван Франко, Михайло Грушевський, Іван Горбачевський, Іван Пулюй, Степан Рудницький, Володимир Кубійович і багато інших. У 1989 році після майже півсторічної заборони за комуністичного режиму НТШ відновило свою діяльність в Україні.

Читати повністю

Всі новини