+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню
Остання редакція: 01 лютого 2017

Всеукраїнська конференція

31 січня, старший викладача кафедри геодезії, картографії та кадастру С. І. Кононенко прийяв участь у всеукраїнський конференції "Гармонія в різноманітності - формування принципів толерантності в інклюзивному просторі освіти", що проходила у Києві під егідою Управління верховного комісара ООН у справах біженців UNHCR. Представником від Управління верховного комісара ООН  на конференції була Асель Суінали-кизи.

У конференції прийняли участь представники установ, міністерств і відомств, що опікуються питаннями освіти, біженцями, внутрішньо переміщеними особами, людьми з особливими потребами, викладачі середньої і вищої школи, громадські активісти із Одеси, Умані, Полтави, Києва, Луганська.

На конференції обговорювалися питання впровадження і існування інклюзивної освіти в Україні,  роль середньої і вищої школи у поширенні толерантного відношення до осіб із особливими потребами, ВПО, дітей з багатодітних і інших соціально незахищених сімей. В Умані був реалізований пілотний проект по проведенню відеоконференцій "Гармонія у різноманітті". Сергій Іванович був залучений до проекту у якості експерта.

Останні новини

З прицілом на майбутнєЧитати повністю

З прицілом на майбутнє

Відповідно до плану наукової роботи кафедри геодезії, картографії і кадастру 30 жовтня 2020 року було в онлайн-форматі проведено науковий семінар на тему «Геоінформаційні системи в кадастрі», участь у якому взяли викладачі кафедри та провідні студенти, що навчаються за ОР «Магістр».

Читати повністю

Всі новини