Всеукраїнська конференція

31 січня, старший викладача кафедри геодезії, картографії та кадастру С. І. Кононенко прийяв участь у всеукраїнський конференції "Гармонія в різноманітності - формування принципів толерантності в інклюзивному просторі освіти", що проходила у Києві під егідою Управління верховного комісара ООН у справах біженців UNHCR. Представником від Управління верховного комісара ООН  на конференції була Асель Суінали-кизи.

У конференції прийняли участь представники установ, міністерств і відомств, що опікуються питаннями освіти, біженцями, внутрішньо переміщеними особами, людьми з особливими потребами, викладачі середньої і вищої школи, громадські активісти із Одеси, Умані, Полтави, Києва, Луганська.

На конференції обговорювалися питання впровадження і існування інклюзивної освіти в Україні,  роль середньої і вищої школи у поширенні толерантного відношення до осіб із особливими потребами, ВПО, дітей з багатодітних і інших соціально незахищених сімей. В Умані був реалізований пілотний проект по проведенню відеоконференцій "Гармонія у різноманітті". Сергій Іванович був залучений до проекту у якості експерта.

Заняття в НДП «Софіївка»Читати повністю

Заняття в НДП «Софіївка»

Кафедра геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС територіально розміщена практично в Національному дендрологічному парку «Софіївка». Це дозволяє подеколи, за сприятливої погоди, проводити окремі заняття безпосередньо в Софіївському дендрологічному парку. Зокрема, днями в 41-зм групі, спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» саме там відбулося заняття з навчальної дисципліни «Природно-заповідні мережі» на тему «Категорії природно-заповідних територій».

Участь викладачів кафедри геодезії, картографії  і кадастру Уманського НУС у вебінарі «Академічний плагіат: вплив академічної доброчесності на якість освіти в Уманському НУС»Читати повністю

Участь викладачів кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС у вебінарі «Академічний плагіат: вплив академічної доброчесності на якість освіти в Уманському НУС»

В рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників Уманського НУС 16 вересня 2021 року було проведено вебінар «Академічний плагіат: вплив академічної доброчесності на якість освіти в Уманському НУС».

Ювілейні вітання колегам із НУБІПЧитати повністю

Ювілейні вітання колегам із НУБІП

Славному факультетові землевпорядкування Національного університету біоресурсів і природокористування України сьогодні – 25 років.

Неформальна освіта – шлях до саморозвиткуЧитати повністю

Неформальна освіта – шлях до саморозвитку

Магістранти-геодезисти, не зважаючи на постійну завантаженість, пов’язану з навчальним процесом, є активними учасниками різноманітних тренінгів, курсів та інших видів неформальної освіти. Зокрема, студентка 11 м-зм групи Маргарита Мельник в дистанційному форматі успішно закінчила навчальний курс Prometeus «Децентралізація в Україні – теорія та практика».