Остання редакція: 01 лютого 2017

Всеукраїнська конференція

31 січня, старший викладача кафедри геодезії, картографії та кадастру С. І. Кононенко прийяв участь у всеукраїнський конференції "Гармонія в різноманітності - формування принципів толерантності в інклюзивному просторі освіти", що проходила у Києві під егідою Управління верховного комісара ООН у справах біженців UNHCR. Представником від Управління верховного комісара ООН  на конференції була Асель Суінали-кизи.

У конференції прийняли участь представники установ, міністерств і відомств, що опікуються питаннями освіти, біженцями, внутрішньо переміщеними особами, людьми з особливими потребами, викладачі середньої і вищої школи, громадські активісти із Одеси, Умані, Полтави, Києва, Луганська.

На конференції обговорювалися питання впровадження і існування інклюзивної освіти в Україні,  роль середньої і вищої школи у поширенні толерантного відношення до осіб із особливими потребами, ВПО, дітей з багатодітних і інших соціально незахищених сімей. В Умані був реалізований пілотний проект по проведенню відеоконференцій "Гармонія у різноманітті". Сергій Іванович був залучений до проекту у якості експерта.